Geçit Güvenlik
0(332) 235 0 492

KILINÇARSLAN MAH. ESKİ SİLLE CD. NO:93/A SELÇUKLU/KONYA

Özel Yazılım ve Ticari Yazılım

Paket program olarak tabir ettiğimiz, genele hitap eden programlar firmanızın stratejisine veya ihtiyacına hitap etmeyebilir. Bu ve buna benzer ihtiyaçlarınızda Geçit Teknoloji olarak firmanızın ihtiyaçlarını ve yapısal çözümlemelerini yapıyor ve ihtiyacınıza yönelik projeleri gerçekleştiriyoruz.

Güvenlik Sistemleri

Evinizin ve işyerinizin ihtiyacı olan kamera, alarm, yangın alarm, x-ray v.b güvenlik yöntemlerinden sizler için en uygun olanı seçiyor ve güvenliğinizi sağlıyoruz.

Donanım

Hür türlü bilgisayar, notebook, tablet v.b arızalı cihazlarınızı profesyonel teknik servis ekibimizle arızasından arındırıp tekrar sizinle buluşturuyoruz. Ayrıca firmanızın bilgi işlemcisi olarak aylık,yıllık bakımlarınızı yapıp arıza verme kaygısını uzaklaştırıyoruz.


Web Sitesi

Firmanızın kurumsal kimliğini sanal ortama taşıyıp, insanların sizleri daha iyi tanımasına hatta daha yakından takip etmesini sağlıyoruz. Kaliteli CEO çalışmalarımızla ve güncel sosyal medya kanallarımızla firmanızın kariyerinin büyümesine yardımcı oluyoruz.

E-Ticaret

Firmanızın son kullanıcı portföyünü artırmak mı istiyorsunuz? İhtiyaç olan portföyü ve iş istihdamını sanal ortamda oluşturduğumuz sanal mağazalarımızla buluşturup, ticaretinizin büyümesine katkıda bulunuyoruz. Sanal mağazalarımızda kolay ve rahat ürün ekleme imkanıyla dış dünyanın anahtarını sizlere teslim ediyoruz.

Network

Çalışma ortamınızdaki oto kontrol imkanınızı hızlandırıp daha kolay hale getirmek bizim işmiz. Her türlü teknolojik ağ çözümlerimizle bilgi aktarımlarınızı karmaşık halden çıkarıp doğrudan aktarım imkanı sunuyoruz.