Geçit Yazılım
0(332) 235 0 492

KILINÇARSLAN MAH. ESKİ SİLLE CD. NO:93/A SELÇUKLU/KONYA

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

2014 yılında kurulan Geçit Teknoloji Yazılım Ve Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. deneyim ve tecrübesiyle Türkiye ve Konya'nın önde gelen bilişim firmaları arasında yer alabilme vizyonuyla hareket etmektedir. Yazılım, donanım, web sitesi, kamera ve güvenlik sistemleri olmak üzere 4 sektörde faaliyet göstermektedir.Bizleri bu vizyona taşıyan gücün arkasında müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti merkez alan yaklaşım vardır.

Kurumsal

Misyonumuz

Sergilemiş olduğumuz ürün ve hizmetlerimizde siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutup, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı ve en pratik çözümlerle cevap vermekteyiz. Müşterilerimizdeki memnuniyet ve güler yüz bizlere daha iyisi için ilham vermektedir.


Vizyonumuz

Faaliyet göstermiş olduğumuz sektörde İç Anadolu Bölgesinin kalitesi, memnuniyeti, başarısı ve saygınlığıyla anılan bir kuruluş olup sektöre imzamızı atmak istiyoruz. Bu hedefimizi müşterilerimizdeki memnuniyetten aldığımızı bir kez daha vurgulamak isteriz.Hedeflerimiz

Geçit Teknoloji ailesi olarak yaptığımız işlerde, sunduğumuz hizmetlerde herşeyin 'en iyi'sini yapmayı ve hep 'en iyi' olmayı başlı başına hedef edinip, bu yolda dürüst ve güvenilir hizmet kaynağını, müşterilerimizdeki memnuniyeti ilke edinmiş bulunmaktayız. Bununla birlikte karşılıklı güvene dayalı sürdürülebilir ilişkiler kurmak ve kalitemizi sizlerle paylaşmak bizlerin başlı başına vazifesidir.

Felsefemiz

Vizyon ve misyonumuz doğrultusunda attığımız her adımda müşteri memnuniyetini, servisimizdeki güven ve hassasiyetin bilincinde olup, yaptığımız her işte bunu sergilemekten gurur duyuyoruz.